Yeni
Yükleniyor..

PS4 Genel Kültür & Eğlence Oyunu

Knowledge is Power

Bu oyun diğer PS oyunlarına nazaran biraz ilginç bir oyun, telefon üzerinden oynadığımız bir oyun. Telefonlarınızı PS'a bağlıyoruz ve sonra sorulan sorulara telefon üzerinden cevap veriyoruz ve oyunun amacı genel kültür üzerine sorulan soruları cevap vermek. Doğru cevap veren puan alıyor daha hızlı doğru cevap veren daha çok puan alıyor. Oyunun bir diğer ilginç yanı ise rakiplerinize tuzak kurabiliyorsunuz.

 

Mesela rakibinize dondurucu bir tuzak kurdunuzmu rakibiniz soruyu cevaplamak için hızlı tıklayarak buzu kırması gerekiyor. 

 

Ama soruların hepsine tamamen doğru cevap vermek yeterli değil. Çünkü en son turda değişik bir piramit sistemi mevcut.Bu piramit sisteminde en çok puanı olan yüksek basamakta en düşük olan ise en düşük basamakta başlıyacaktır.

Ama bu etapda sorulara en hızlı doğru cevabı veren en çok basamak atlıyacaktır ve ilk piramitin zirvesine ulaşan kazanıcaktır. Arkadaşlarınızla oynayıp hem eğlenip hemde bilgi öğrenmek için güzel bir oyun eğlenceli vakitler geçirebileceğinizi düşünerek tavsiye ederiz.
Google Plus'da Paylaş

Yazar Tekno Hq

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder