Yeni
Yükleniyor..

Oynamaya Değer 10 Ücretsiz Oyun

1.WarframeBol çatışmalı ve aksiyonlu üçüncü şahıs bir fps oyunu. Ücretsiz olmasına rağmen grafikten ve heyecandan ödün vermeyen kaliteli, kapsamlı ve güncel tutulan bir oyun.

 

2.Soul Worker OnlineOynanan bir anime gibi olan Soul Worker Online anime severlerin seveceği türden MMORPG oyunudur.

Oyunda enerji sistemi olmasına rağmen PVP ve PVE oynanabilirliği ile sürükleyici bir oyundur.

 

3.ExpendarBrosBroforce oyunu ve Expendables filmi ile harmanlanmış eski arcade oyunlarını andıran platform oyunu ayrıca offline olarak 4 kişiye kadar co-op oynayabildiğiniz oyunu expandables 3 filmindeki tüm karakterlerde mevcuttur.

 

4.Path Of ExileDiablo severelerin bu oyunuda seveceklerinden emin olduğumuz bir oyun. Oyunda zengin içerik olup oyuncuların tekrar tekrar oynayıp soğutmayan bir dengeye sahip Diablo 3 ten tatmin olmadıysanız denemenizi tavsiye ederiz.

 

5.SmiteDünya mitolojisinden çok sayıda tanrının yer aldığı mitoloji ve moba severler için dört dörtlük bir yapım. En başta kamera açısı ile diğer moba oyunlarından ayrılan Smite alternatif moba oyuncuların ilk tercihlerinden biri.

 

6.Black SquadHenüz erken erişimde bulununan Black Squad askeri fps oyunu, Geliştiricilerininde söylediği Pay To Win olmayan bu oyun bileğe bakıyor ve hile problemi yok ayrıca oyunda Türkçe dil desteğide bulunmaktadır.

 

7.RobocraftBu oyunda özelleştirebildiğimiz robot savaş araçları yapıp online olarak diğer oyuncuların yaptığı robot savaş araçlarına karşı savaşıyoruz, tanklar, uçaklar ve helikopterler ile birlikte hemen hemen bütün savaş araçlarını yapmanıza imkan sunan Robocraft gelecek savaş araçlarına ilgi duyanların bedavaya oynayabildiği bir oyundur.

 

8.Brawlhalla8 oyuncuya kadar yerel veya online oynanabilen bir platform oyunu. Brawlhalla'yı diğer dövüş platform dövüş oyunlarından ayıran özelliği oyuncuların canlarını azaltarak öldürmek yerine platformdan aşağı düşürmeye çalışıyoruz.

 

9.UnturnedUnturned hem tek başınıza hemde arkadaşlarınızla veya online olarak diğer oyuncularla oynayabildiğimiz bir zombili hayatta kalma oyunudur. Bu oyunu oynamak için güçlü bir bilgisayarınız olmasına gerek yok. Unturned mod desteği olan PVP ve PVE bir oyundur, bu oyunun grafikleri sade ve basit dursada güzel içeriklere sahip.

 

10.War ThunderOyunda farklı zorluk modları ile hem arcade hemde gerçekci bir savaş deneyimi mevcut. Oyunda 2.Dünya savaşında kullanılan uçaklar ile havada tanklar ile karada yakında gelicek savaş gemileri ile denizde savaşabilirsiniz.
Google Plus'da Paylaş

Yazar Tekno Hq

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder